Завершилися матчі за участю національних збірних. Майже повним складом гравчині "Житлобуду-1" відправилися в збірні України, Вірменії, Боснії та Герцеговини та Туреччини.
16 вересня розпочався кваліфікаційний етап до Чемпіонату Світу 2023. Збірна Норвегії з рахунком 10:0 переграла збірну Вірменії. Єдиний представник "Житлобуду-1" Крістіне Алексанян участь в цьому матчі не приймала.
Збірна Туреччини майже не створила сенсацію в першому турі з Португалією. Вже на 30 хвилині туркені повели в рахунку, однак, пропустили гол на 58 хвилині. Гра завершилася несподівано для Португалії - з рахунком 1:1. З перших хвилин матчу на гру вийшли Біргуль Садикоглу (була замінена на 63 хв.) та Яман Гамзе.
17 вересня свій шлях розпочала збірна Боснії та Герцеговини в матчі проти Чорногорії. Не зважаючи на те, що гості догравали матч в дев’ятьох, Боснія та Герцеговина поступилася з рахунком 2:3. Голи забивали: 0:1 Куч (5), 0:2 Куч (9), 1:2 Хасанбегович (12), 2:2 Ніколіч (19), 2:3 Булатович (60, з пенальті). Даяна Спасоєвіч відіграла перший тайм та була замінена після перерви.
21 вересня у складі збірної Вірменії дебютувала Крістіне Алексанян проти Польщі. Єдиний гол Завистовської на 27 хвилині матчу приніс перемогу Польщі.
Не менш драматичний вийшов поєдинок Мальти проти Боснії та Герцеговини. Боснійки забили двічі в першому таймі, відзначилися Ніколіч (6) та Єлчич (33), однак, пропустили під кінець матчу. Спочатку один м’яч відіграла Фарруджа на 81 хв., а вже за декілька секунд до кінця матчу на 90+5 хвилині вона ж вирвала нічию для Мальти. Даяна Спасоєвіч відіграла 76 хвилин.
У рамках підготовки до кваліфікації ЧС-2023 синьо-жовті в Києві на НТК ім. В. Баннікова 21 вересня провели контрольний матч проти Туреччини.
Господарки більш активно розпочали зустріч, ударами в площину відзначилися Кравчук та Калініна. На 13-й хвилині синьо-жовтим вдалося відкрити рахунок — Калініна розрізала оборону суперниць по центру, а Бойченко реалізувала вихід сам на сам.
Туркені відповіли кількома ударами, після спроб Ураз та Хиз довелося вступати у гру Бондарчук. Наприкінці першого тайму ініціативою володіли вже українки — у площину поцілили Овдійчук головою та Апанащенко здалеку.
У другому таймі гості атакували частіше, однак їхні удари в основному йшли повз ціль. В українок можна відзначити удар у площину від Шматко, а також постріл Панцулаї наприкінці зустрічі. Довелося виручати й Бондарчук, яка парирувала непростий удар здалеку від Топчу на 77-й хвилині.
Підопічним Наталії Зінченко вдалося утримати переможний рахунок — 1:0. Тож синьо-жовті продовжать підготовку до офіційних поєдинків у доброму гуморі.
Товариський матч жіночих збірних
21 вересня. Київ. НТК ім. В. Баннікова.
Україна — Туреччина — 1:0 (1:0)
Гол: Бойченко (13).
Україна: Бондарчук, Подольська (Шевчук, 88), Петрик (Корсун, 82), Калініна (Кочнєва, 71), Бойченко (Панцулая, 46), Шматко, Овдійчук (Куніна, 73), Апанащенко (к), Кравчук (Андрухів, 90+2), Хімич, Кравець.
Запасні: Герасимчук, Хаванська, Китаєва, Басанська, Малахова.
Тренер: Наталія Зінченко.
Туреччина: Акгьоз, Єнічері, Карагенч (к), Гьоксу (Кая, 46), Еджем Есен (Кескін, 60), Джин, Топчу (Куру, 86), Ураз, Садикоглу (Текмен, 72), Джюмерт (Озтюрк, 31, Алтинташ, 82), Хиз.
Запасні: Чаглар, Архан, Дживелек, Їлдирим, Еркан.
Тренер: Неджла Гюнгьор.
Арбітр: Денис Шурман (Україна).
Попереджені: Шматко (90), Панцулая (90+5).
Також до Вашої уваги пропонуємо фоторепортаж з матчу від Сергія Татькова.
Фото: С. Татьков, за матеріалами womensfootball.com.ua
http://fczh1.com |