Пантери
(Умань)
Житлобуд-1
(Харків)
У недільному матчі з "Пантерами" харківський "Житлобуд-1" забив свій 900-й гол у чемпіонатах України. Він - на рахунку Яни ГОЛИШ. Ювілейний гол був забитий на 16 хвилині гри за рахунку 2:0 на користь харків'янок.

Для наших уболівальників пропонуємо Вам згадати історію 900 голів "Житлобуд-1".

Гол 1-й. Галина МІХАЙЛЕНКО (17 травня 2006 р. "Донеччанка" - "Житлобуд-1" 0:1)

Цей матч відбувся на спортивній базі ЦПОР-Донеччанка під керівництвом головного арбітра Оксани Єрмакової. Єдиний гол в грі був забитий з пенальті на 7 хвилині. "Житлобуд-1" зіграв в такому складі: 40. Бажан Вікторія, 8. Саприкіна Ірина, 33. Головко Олена, 20. Масальська Марина, 25. Нежуріна Світлана (96. Басанська Ольга, 30 (27. Шундровська Ірина, 82)) , 69. Ващенко (Карпенкова) Юлія, 31. Сухорукова Наталія, 21. Дятел Віра, 11. Мозольска Анна, 9. Міхайленко Галина, 10. Нестеренко Таїсія. В запасі: 1. Костюченко Єлизавета, 5. Капустян Аліна, 29. Свергун Аліна. Головний тренер: Кулаєв Володимир.

Гол 100-й. Таїсія НЕСТЕРЕНКО (22 серпня 2007 р. "Родина-Ліцей" - "Житлобуд-1" 0:8)

Практично під закінчення першого етапу "Житлобуд-1" відкрив відлік нової сотні голів. Перший же гол на 9 хвилині став ювілейним для харківської команди.

Гол 200-й. Наталія СУХОРУКОВА (14 листопада 2008 р. "Житлобуд-1" - "Іллічівка" 6:0, 80 хв.)

Цей матч був зіграний в рамках фінальної частини чемпіонату України 2008 року. На стадіоні ХТЗ 300 уболівальників побачили ювілейний 200-й гол "Житлобуда-1". За 10 хвилин до кінця гри відзначилася Сухорукова Наталія. Стартовий склад "Житлобуд-1": 1. Саніна, 28. Тітова, 20. Масальська, 17. Андрущак, 5. Романенко, 30. Ващенко, 7. Татаринава (к), 10. Нестеренко, 9. Михайленко, 21. Шрамок

Гол 300-й. Світлана ФРИШКО (2 липня 2010 р. "Житлобуд-1" - "Атекс-СДЮШОР-16 10:0, 64 хв)

Київський "Атекс» не склав проблем для харків'янок. Мало того, що господарі забили 10 м'ячів, так ще і кращий бомбрадір цього матчу Світлана Фришко на 64 хвилині забиває 300-й гол "Житлобуду-1" в Чемпіонатах України. А загалом, в цій грі Світлана забила 6 м'ячів! Трохи пізніше її рекорд повторить кращий гравець України Ольга Овдійчук.

Гол 400-й. Ольга ОВДІЙЧУК (3 червня 2012 р. "Житлобуд-1" - "Житлобуд-2" 13:0, 54 хв)

Не варто дивуватися настільки великому рахунку в матчі між цими командами. У той час харківський "Житлобуд-2 тільки починав становлення в чемпіонаті під керівництвом Євгена Погорєлова. Через кілька місяців, після приходу Наталії Зінченко, команда заграє по-новому і подібних рахунків в історії" Житлобуд-2" вже не буде. Ну, а Ольга Овдійчук на 54 хвилині гри відкрила рахунок четвертій сотні голів "Житлобуду-1". У цій же грі вона вперше забиває 5 м'ячів за 60 хвилин. У наступних іграх Овдійчук не тільки поліпшить свій результат, але і повторить рекорд Світлани Фришко. Але це вже зовсім інша історія.

Гол 500-й. Ольга ОВДІЙЧУК (3 жовтня 2013 р. "Житлобуд-1" - "Іллічівка" 6:1, 5 хв)

Вперше в історії харківської команд двічі поспіль юбілейні голи забиває один і той же гравець!

Відео голу з 3:15:

Гол 600-й. Анна МОЗОЛЬСКА (14 травня 2015 р. "Житлобуд-1" - "Родина-Ліцей" 8:0, 13 хв)

Відео голу з 00:15:

Гол 700-й. Натія ПАНЦУЛАЯ (30 квітня 2017 р. "Житлобуд-1" - "Злагода" 9:0, 26 хв)

Відео голу з 8:30:

Гол 800-й. Ганна ВОРОНІНА (23 березня 2018 р. "Житлобуд-1" - "Родина-Ліцей" 11:0, 74 хв)

"Родина-Ліцей" стає фартовою командою на юбілейні відзнаки для "Житлобуду-1". Двічі гравці харківської команди досягали необхідних результатів саме з цією командою. Не виключенням став і цей матч, в якому був забитий 800 гол.

Відео голу з 1:55:

Гол 900-й. Яна ГОЛИШ (4 листопада 2018 р. "Пантери" - "Житлобуд-1" 0:12)

Поки що у нас немає відео цього гола, але найближчим часом ми постараємося його вам надати.

На сьогоднішній день "Житлобуд-1" забив 909 м'ячів у чемпіонатах України і продовжує погоню за чернігівської "Легендою", на рахунку якої 1 188 голів.