ЖФК Житлобуд-1 Харків. Офіційний сайт
НАСТУПНИЙ МАТЧ
12 квітня в Харкові розпочалась весняна частина чемпіонату України по футболу серед жіночих команд. "Житлобуд-1" приймав ПФК "Львів". Матч завершився з рахунком 7:0.

Харків*янки дуже жваво почали гру та відкрили рахунок вже на 2 хвилині матчу. Апанащенко головою переправила м*яч в центр воротарської, де в той момент була Костюченко, яка, в зіткненні з захисником, відправила м*яч у порожній кут воріт. На 10 хвилині гри Шевчук відкрилася з лівого флангу, однак з ії потужним ударом впоралася воротар гостей. На 17 хвилині львів*янки відповіли дуже гострим пострілом Петрик з лінії карного майданчику, але м*яч пролетів повз воріт.

За декілька хвилин до другого голу Нестеренко мала чудову нагоду подвоїти рахунок, однак знову воротар "Львову" була на висоті та самовіддано парирувала постріл. Але вже за хвилину Нестеренко вийшла віч-на-віч і цього разу їй вдалося переграти воротаря. 2:0.

Після цього гра гостей зовсім розклеїлася, та харків*янки відвантажили в першому таймі ще два голи. На 30 хвилині Апанащенко підступно пробила з-під захисника (3:0). Четвертий гол реалізувала Утіцьких з кутового стандарту на 37 хвилині після чергової помилки захисників "Львову". Гості мали супер момент на 41 хвилині. Яруш вбіжала в штрафну з лівого флангу та потужно пробила. Саніна в неймовірному сейві рятує "Житлобуд-1" від голу.

У другому таймі "Житлобуд-1" дещо збавив оберти та більш прискіпливо використовував свої нагоди. На 74 хвилині Вороніна точним навісом знайшла на протилежному фланзі Овдійчук, яка в дотик переправила м*яч у сітку воріт. Ще два голи "Житлобуд-1" забив за декілька хвилин до кінця гри. Однак перед цим, харків*янки залишилися в меньшості. На 79 хвилині арбітр матчу Катерина Зора показала червону картку Утіцьких за фол останньої надії.

На 86 хвилині після атаки хазяїв у власні ворота зрізала м*яч Зезюкіна, а вже на 90 хвилині Кочнєва забила між ніг воротарю, встановивши остаточний рахунок в грі. 7:0.

Відзначимо, що на матчі була присутня дівоча команда "Житлобуд-1-КДЮСШ8" WU16, гравці якої протягом всього матчу дуже палко підтримували "Житлобуд-1". Дякуємо за підтримку!

"Житлобуд-1" чудово розпочав весняну частину, та у наступному турі проведе матч на виїзді проти "Ладомира" з Володимир-Волинського.