Житлобуд-1
(Харків)
Родина
(Костопіль)
З самого початку матчу харківська команда взяла контроль в свої руки. Вже на 13 хвилині "Житлобуд-1" зумів відкрити рахунок. Юлія Шевчук прострелила з лівого флангу, а в карному майданчику Дарина Апанащенко філігранно п'ятою перевела м'яч в сітку воріт.

На цьому "біло-блакитні" не збиралися зупинятися, але кілька небезпечних ударів з-за меж карного майданчика пройшли повз ворота. Спробував огризнутися і "Восход", але м'яч зрадницьки не йшов у ворота харків'янок.

Зате ще до перерви "Житлобуд-1" зумів подвоїти свою перевагу. На 41 хвилині Юлія Шевчук відзначилася у воротах Ірини Сандаловой.

У другому таймі продовжила тривати гегемонія харківської команди на половині поля "Восходу", який всім складом намагався захищати ворота. Така закрита гра дозволила команді зі Старої Маячки в другому таймі не пропустити, а в єдиному своєму моменті Юлія Стець підіграла собі рукою, що побачила головний арбітр матчу.

2:0, впевнена перемога "Житлобуду-1", яка дозволила харків'янкам завоювати Кубок України і оформити золотий дубль в сезоні-2018/19.

"Житлобуд-1" – "Восход" 2:0 (2:0, 0:0)
Голи: 13 Апанащенко, 1:0, 42 Шевчук, 2:0.

Стартові склади:
"Житлобуд-1": Саніна - Алексанян, Хаванська, Басанська, Апанащенко, Утицьких, Кочнєва, Костюченко, Шевчук, Вороніна, Куніна.

"Восход": Сандалова - Левицька, Несіна, Стець, Ємельянова, Свергун, Осіпян, Кряж, Деркач, Лимар, Чистякова.