Житлобуд-1
(Харків)
Родина
(Костопіль)
Не минуло й хвилини з початку матчу, як дебютанти кваліфікаційного етапу жіночої Ліги чемпіонів, команда Спліт, спромоглася відкрити рахунок в матчі. Точний удар із-за меж штрафного вдався капітану команди Анелі Любиної.

Трималась перевага хорватської команди недовго, вже на 11 хвилині гри Апанащенко зі штрафного зрівняла рахунок у матчі.

На 29 хвилині Спліт знову вийшов вперед, 11 номер хорваток Теа Педіч зі спірного офсайд відправила м'яч у кут воріт Ірини Саніной. Цей епізод викликав багато суперечок з боку харків'янок, на предмет фіксації офсайду, але суддя була неухильною.

Ірина Кочнєва практично відразу спробувала зрівняти рахунок в матчі, але воротар Спліта відбив потужний постріл з 30 метрів.

У другому таймі ініціатива повністю перейшла до Житлобуду-1, але у команди дуже важко виходило проходити оборонні редути гостей.

Наприкінці гри вихід Анни Вороніної 1 на 1 завершився фолом голкіпера Спліта Каролайн Алвеш, суддя призначив пенальті у ворота Спліта, який успішно реалізувала Дарина Апанащенко.

А вже в додатковий час знову Апанащенко виявилася першою на м'ячі, після відскоку від поперечини, зуміла забити третій гол. Таким чином Житлобуд-1 в нервовому матчі все-таки вирвав перемогу з рахунком 3:2.

ЖФК Житлобуд-1 - Спліт 3:2 (1:2, 2:0)
Голі: 0:1 Любина 1 хв., 1:1 Апанащенко 11 хв., 1:2 Педіч 30 хв., 2:2 Апанащенко 89 хв., 3:2 Апанащенко 90+3.

Житлобуд-1: 31. Саніна І., 6. Басанська (73 хв. Соломаха 15), 21. Костюченко, 18. Утіцькіх, 3. Алексанян, 55. Шевчук, 5. Хаванська (63 хв. Петрик 9), 20. Кочнєва, 17. Апанащенко, 96. Куніна Н. (90+5 хв. Куніна Л.), 88. Вороніна.

Спліт: 1 Karolainy Alves, 4 Milica Smiljković, 6 Mihaela Horvat, 7 Andreja Valušek (90+2 хв. Petra Pezelj 13), 8 Anela Lubina, 9 Ana Dujmović (66 хв. Sonia Maria O'Neill 14), 10 Monika Conjar (51 хв. Laura Spiranović 20) , 11 Tea Pedić, 16. Iva Bukač, 18 Nina Predanič, 22Matea Bošnjak.

Другий тур кваліфікаційного етапу Ліги чемпіонів відбудеться 10 серпня на стадіоні НТБ «Металіст» у Високому. У цей день о 11:00 Мінськ зіграє зі Сплітом, а о 17:00 Житлобуд-1 битиметься з Беттембуром.

Трансляції матчів будуть доступні на офіційному сайті Житлобуд-1, а також YouTube каналі KSTV.