ЕМС Поділля
(Вінниця)
Житлобуд-1
(Харків)
17 серпня у Чернігові відбувся матч 5го туру чемпіонату України серед жіночих команд Вищої Ліги між "Єдністю" та "Житлобудом-1". Гра завершилась з рахунком 3:0 на користь харків*янок.

З початку гри "житлобудівки" заволоділи перевагою. На 6 хвилині Костюченко замкнула навісну передачу до карного майданчика та відкрила рахунок у матчі. Після цього темп гри дещо зменшився, однак ще до перерви, зусиллями Ірини Кочнєвої, "Житлобуд-1" подвоїв перевагу в рахунку.

У другому таймі "біло-блакитні" забили третій гол, на цей раз відзначилась Надія Куніна. Цей забитий м‘яч дозволив харків’янкам святкувати впевнену перемогу в матчі 3:0.

Ложкою дьогтю сталося вилучення Юлії Шевчук, яке вона заробила під час сутички з гравцем супротивника Юлією Корнієвець. Однак, на результат гри воно ніяк не вплинуло.

2019/20. ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА - 5 тур
17.08.2019. 16.00 - Чернігів-Арена (Чернігів) - 100 глядачів.

ЄДНІСТЬ (Плиски) - ЖИТЛОБУД-1 (Харків) 0:3 (0:2)
ГОЛИ: 0:1 Костюченко Є. (07), 0:2 Кочнєва І. (45+1), 0:3 Куніна Н. (62).

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Давиденко А. (38), Когут С. (48) - Нестеренко Т. (64), Костюченко Є. (75).

ВИЛУЧЕННЯ: Корнієвець Ю. (79) - Шевчук Ю. (79).

ЄДНІСТЬ: Говорунова К. - Скидан А., Ольховська В., Вороніна А., Давиденко А., Маліновська О. (Семенюк Ю., 46), Галан(Собчішин) Н., Корнієвець Ю., Мазурова В. (Постол В., 85), Когут С., Головач В. (Погрібняк М., 90+1).
Запасні: Славич І., Горбач В., Ковб М., Полухіна П..

ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР: Бобор Олександр Вікторович

ЖИТЛОБУД-1: Шульга В. - Саніна Ж., Костюченко Є., Утіцьких А., Басанська О., Кочнєва І., Петрик А. (Нестеренко Т., 54), Апанащенко Д., Шевчук Ю., Куніна Н., Вороніна Г..
Запасні: Саніна І., Соломаха С., Хаванська Н., Сафронова К..

В.О. ГОЛОВНОГО ТРЕНЕРА: Рахаєв Максим Костянтинович

Арбітри: Кваша Альона (Київська) - Матковська Марина (Хмельницький), Резнік Анастасія (Київська) - Щербаченко Ярослав (Чернігівська).
Спостерігач арбітражу: Заяць Олексій (Чернігів).

Наступну гру "Житлобуд-1" зіграє 6-го вересня. Супротивником харків’янок стане костопільська "Родина". Трансляція цього матчу буде доступна на нашому офіційному сайті.