ЕМС Поділля
(Вінниця)
Житлобуд-1
(Харків)
6 вересня відбувся матч 7-го туру чемпіонату України серед жіночих команд. Якщо "Родина" вже проводила сьому гру у чемпіонаті, то харківський "Житлобуд-1" грав лише третій матч у сезоні. Та майже через два місяці вперше у цьому сезоні на домашній арені НТБ "Металіст", що у Високому.

Перед початком гри нагороду від прес-служби ЖФК "Житлобуд-1" отримала Ганна Вороніна, яку вболівальники нашої команди обрали "Кращим гравцем серпня 2019 року"!

Ця гра стала для "Житлобуду-1" сотим домашнім матчем у чемпіонаті України, в якому чинний чемпіон країни без перешкод розтрощив аутсайдера з рахунком 7:0. Однак, першого голу глядачам довелося зачекати майже 30 хвилин. Таїсія Нестеренко розпечатала ворота костопільскої команди на 31 хвилини гри. Ще через 10 хвилин Софія Соломаха дальним пострілом подвоїла рахунок, а наприкінці першого тайму свій перший м*яч у цій гри забила Надія Куніна.

У другому таймі гравці "Житлобуду-1" ще чотири рази святкували взяття воріт, а Надія Куніна загалом створила гольовий покер. Також відзначимо, що черга гравців, які повернулися з розташування національної збірної у цій гри участь не брали. Натомість вперше за харківську команду дебютувала новачок Катерина Сафронова, яка відіграла всі 90 хвилин на полі. Також 90 хвилин зіграла в матчі Куніна Людмила, яка у цьому сезоні поповнила склад нашої команди.

2019/20. ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА - 7 тур
06.09.2019. 16.00 - НТБ Металіст (Високий) - 100 глядачів.

ЖИТЛОБУД-1 (Харків) - РОДИНА (Костопіль) 7:0 (3:0)
ГОЛИ:
1:0 Нестеренко Т. (31), 2:0 Соломаха С. (41), 3:0 Куніна Н. (43), 4:0 Куніна Н. (54), 5:0 Куніна Н. (57), 6:0 Куніна Н. (76), 7:0 Нестеренко Т. (89).

ЖИТЛОБУД-1: Саніна І. - Саніна Ж., Утіцьких А., Соломаха С., Петрик А. (Апанащенко Д., 58), Алексанян К., Куніна Л., Вороніна Г., Нестеренко Т., Куніна Н., Сафронова К..
Запасні: Шульга В., Мозольська Г., Басанська О..

В.О. ГОЛОВНОГО ТРЕНЕРА: Рахаєв Максим Костянтинович

РОДИНА: Петровець В. - Зубач Д., Буднік С., Баліна С., Котовець Т., Мущенська Д. (Супоніна А., 65), Канарська Х., Котик Я., Старухіна А., Годунко А., Корнацька Н. (Шмандровська А., 44).
Запасні: Холодько Ю., Ващик А., Рожко В., Розлуцька В., Лавренюк В..

ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР: Мамчур Василь Олександрович

Арбітри: Потапенко Олександр (Харків) - Стрелецька Марина (Суми), Лапта Олеся (Харків) - Монзуль Катерина (Харків).
Спостерігач арбітражу: Єрмакова Оксана (Полтава).

Наступний матч "Житлобуд-1" зіграє у гостях з "Восходом" зі Старої Маячки. Гра відбудеться 14 вересня

На фото: Надія Куніна, фото: С. Татьков