Житлобуд-1
(Харків)
Маріупольчанка
(Маріуполь)
25 жовтня харківський "Житлобуд-1" матчем з "Житлобудом-2" відкрив друге коло чемпіонату України з футболу серед жіночих команд. Харківське дербі завершилося з рахунком 2:1 на користь "Житлобуду-1".

Як ми і анонсували раніше, цей матч для нашої команди був ключовим. Втрата очок з "Восходом" та "ЕМС Поділлям" поставила гравців "Житлобуду-1" в дуже скрутне становище. Адже тільки перемога над головним конкурентом дозволить нам продовжити боротьбу за золоті медалі.

Гра почалася з активних дій від обох команд. Витримавши перші 10 хвилин обопільних атак, гравці перейшли до більш позиційній боротьбі. Практично до першого голу небезпечних моментів не було взагалі, що в однієї, що в іншої команди. Однак, гості забили першими. На 18 хвилині матчу Калініна подала з лівого флангу у воротарську на Андрухів, та підставила ногу і пробила Ірину Саніну. 0:1

"Житлобуд-1" відповів гольовою атакою на 29 хвилині. Шевчук безперешкодно пройшла лівим флангом і віддала точний пас на правий кут воротарської, куди вже вривалася ніким не закрита Надія Куніна. Точний удар головою і м'яч у воротах. 1:1

Зауважимо, що у виконанні кожної з команд це були перші удари в створ і обидві команди їх успішно реалізували.

На 34 хвилині Андрухів виграла боротьбу за позицію у Басанської, і увійшовши в штрафну пробила, але її удар був блокований. М'яч відскочив до Каліноної і та, в падінні через себе, пробила в нижній лівий кут воріт. Саніна вчасно розібралася в ситуації і ліквідувала цей небезпечний удар.

На 42 хвилині не менш небезпечно відповіли господарі матчу. Алексанян прострелила з правого флангу, але невпевнено зіграла з м'ячем Самсон і випустила його з рук, а в спробах забрати м'яч, збила руками Апанащенко. Арбітр був поруч і призначив пенальті, який реалізувала Дарина Апанащенко. 2:1 - "Житлобуд-1" наприкінці першого тайму виходить вперед.

Другий тайм пройшов під контролем гравців "Житлобуду-1", ігрова перевага була видно неозброєним поглядом. А з 73 по 75 хвилину господарі видали забійні два 100% моменти. Спочатку Шевчук пробивала точно під ліву штангу, але Самсон в стрибку накрила м'яч. А потім Петрик вивела Вороніну по лівому флангу, але і з її ударом впоралася Самсон, перевівши м'яч на кутовий.

На 83 хвилині матчу Вороніна могла збільшити рахунок у грі, проте, після потужного удару, м'яч на себе прийняла поперечина. Останні хвилини матчу "Житлобуд-2" намагався зрівняти рахунок, але гравці "першої команди" грамотно провели оборону.

2:1 - "Житлобуд-1" повертається в гонку за золоті медалі чемпіонату України.

СТАТИСТИКА МАТЧУ "ЖИТЛОБУД-1" - "ЖИТЛОБУД-2" (в дужках показники першого тайму)

Удари по воротах: 9 (3) - 3 (2)
Удари повз воріт: 5 (3) - 2 (1)
Блоковані удари: 4 (2) - 2 (1)
Кутові: 10 (3) - 2 (0)
Фоли: 16 (6) - 15 (5)
Офсайди: 1 (1) - 2 (2)