Житлобуд-1
(Харків)
Маріупольчанка
(Маріуполь)
15 листопада харківський "Житлобуд-1" зіграв останню гру у цьому році з володимир-волинським "Ладомиром" та здобув впевнену перемогу з рахунком 6:0.

До цієї гри на рахунку харків*янок було забито 991 гол, то ж глядачі з нетерпінням чекали 1000 ювiлейний гол. Гравці теж були налаштовані, то ж чекати довго не довелося. Куніна в боротьбі відібрала м*яч у Аполлоніної та сильно пробила в ближній кут. 1:0 - харків*янки вийшли вперед вже на 7-й хвилині матчу. Вже за 10 хвилин знову Куніна безперешкодно увійшла у карний майданчик гостей та в другий раз засмутила воротаря "Ладомиру" Марію Вальчук.

На відміну від інших команд, "Ладомир" грав у відкритий футбол та намагався атакувати. На 25 хвилині гри Шайнюк точно влучила по воротах "Житлобуду", однак, на заваді цього моменту стала капітан команди Ірина Саніна, яка надійно накрила м*яч собою. За рахунку 2:0 команди пішли на перерву.

У другому таймі житлобудівки добавили у грі, та створювали момент за момент. на 46 хвилині матчу могла відзначитися Апанащенко, однак, м*яч пролетів над поперечиною після її пострілу. На 53 хвилині Сидоренко пробивала зльоту, але попри красивий удар, м*яч розминувся з воротами "Ладомиру". Вже через хвилину майже гольову атаку розпочала Ірина Саніна, вивівши по лівому флангу Вороніну. Та точним пасом знайшла на протилежному куті Куніну, однак, надійно у цьому моменті відіграла Вальчук. На 54 хвилині Вороніна та Нестеренко наказали за помилку голкіпера гостей - Нестеренко метрів з п*яти розстріляла пусті ворота - 3:0.

На 64 хвилині Вороніну збили у карному майданчику, і арбітр призначив 11-метровий, який вона же й бездоганно виконала - 4:0. Після семиматчової "гольової засухи" Ганна Вороніна перервала цю неприємну для себе серію та забила 99 м*яч у своєї кар*єрі в чемпіонатах України.

На 75 хвилині, після навісної передачі Басанської з кутового, своє вагоме слово сказала захисник "Житлобуду-1" Єлізавета Костюченко, яка вдало замкнула передачу головою - 5:0. А вже у наступній атаці пощастило харків*янкам. Гірин поклала Саніну на штучний газон стадіону "Динамо-Арена ХНУВС" та пробила з 20 метрів у порожні ворота. З цим пострілом відважно впоралася поперечина. На 76 хвилині виникла досить суперечливий момент, коли воротар "Ладомиру" руками зупинила м*яч за межами карного майданчику, але арбітр матчу показав лише жовту картку за це порушення. Однак, якщо арбітр не став суворо карати гостей, це зробила Нестеренко, яка бездоганно виконала цей штрафний. 6:0

Гру завершено. "Житлобуд-1" майже наздоганяє "Житлобуд-2" у турнірній таблиці та на зимову перерву уходить на другому місці, відстаючи на 4 очки, але з грою у запасі.

Наступну гру в чемпіонаті України харків*янки проведуть навесні 2020 року. В першій грі нового року "Житлобуд-1" прийматиме "Маріупольчанку". Тож, маємо надію, що 1000 гол (зараз 997) буде забито саме в цьому матчі.

2019/20. ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА - 11 тур
15.11.2019. 12.00 - ХНУВС Динамо-Арена (Харків) - 200 глядачів.

ЖИТЛОБУД-1 (Харків) - ЛАДОМИР (Володимир-Волинський) 6:0 (2:0)
ГОЛИ:
1:0 Куніна Н. (07), 2:0 Куніна Н. (22), 3:0 Нестеренко Т. (56), 4:0 Вороніна Г. (64, з пенальті), 5:0 Костюченко Є. (72), 6:0 Нестеренко Т. (77).

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: не має - Шайнюк М. (69), Вальчук М. (77).

ЖИТЛОБУД-1: Саніна І. - Алексанян К., Костюченко Є., Утіцьких А. (Соломаха С., 68), Басанська О., Петрик А. (Хаванська Н., 46), Апанащенко Д., Нестеренко Т., Сидоренко А., Куніна Н. (Шевчук Ю., 58), Вороніна Г..
Запасні: Шульга В., Саніна Ж., Куніна Л., Мозольська Г..

В.О. ГОЛОВНОГО ТРЕНЕРА: Симакович Валентин

ЛАДОМИР: Вальчук М. - Шайнюк М., Кузьмич А. (Кисляк С., 56), Довганик А., Ольхова Л., Кухаренко В. (Димура Д., 87), Гірин В., Іванченко Н. (Семків Д., 66), Аполлоніна Т., Кревська О., Лемешук А..
Запасні: Велич А., .

ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР: Бортнік Олег

Арбітри: Зайцев Андрій (Слов*янськ) - Стрелецька Марина (Суми), Лапта Олеся (Харків) - Павлов Денис (Харків).
Спостерігач арбітражу: Єрмакова Оксана (Полтава).