Пантери
(Умань)
Житлобуд-1
(Харків)
"Житлобуд-1" продовжує тренувальний процес та готується до зимової Першості. 1 лютого відбувся другий товариський матч між "Житлобудом-1" та "Металістом 1925". Цього разу харків*янки зіграли з хлопцями до 14 років. Гра завершилась з рахунком 3:1 на користь нашої команди.

Чергова зустріч пройшла під рясним снігопадом. Команди довгий час щільно тримали оборону, однак, перша ж атака "Житлобуду-1" призвела до забитого м*яча. Ганна Вороніна зуміла продертися крізь гравців "Металісту 1925" та впевнено переграти воротаря команди. 1:0.

Хлопці оговтались, досить-таки, швидко та за наступні десять хвилин мали дві нагоди, аби зрівняти рахунок у матчі, однак, на заваді цього встала голкіпер "Житлобуду-1" Ірина Саніна. Спочатку вона впоралась з дальнім пострілом, а через декілька хвилин ліквідувала вихід, майже, "сам-на-сам".

На 24 хвилині матчу Ганна Вороніна наважилася на дальній удар, який виявися влучним - 2:0. А вже за три хвилини стійка врятувала "Металіст 1925" від голу після вбивчого удару Дар*і Апанащенко.

Гості теж змогли відзначитись у першому таймі. На 33 хвилині матчу влучним пасом капітан команди Михайло Кожушко скинув м*яч на Олексія Пличко, але якщо з його першою спробою Ірина Саніна більш-менш впоралася, то з добиванням вже ні. 2:1.

Другий тайм команди повністю провели у боротьбі за невеликою перевагою господарів. Ольга Бойченко, яка вийшла у другій половині зустрічі, відзначилася забитим м*ячем, однак, арбітр матчу побачив у цьому моменті офсайд та відмінив гол. Дуже гостро у центрі поля діяла Валентина Головіна, але воротар двічі рятував команду після її ударів.

Останню крапку у товариському матчі поставила Надія Куніна на 65 хвилині: вона протягла м*яч, увійшла до карного майданчика та зуміла у боротьбі з захисником влучно пробити у дальній кут від воротаря. 3:1.

Другий товариський матч знову завершився на користь гравчинь "Житлобуду-1", а ми дякуємо хлопцям за чудову гру!

1.02.2020 ТОВАРИСЬКИЙ МАТЧ
Стадіон: Динамо Арена ХНУВС, Харків

ЖИТЛОБУД-1 - МЕТАЛІСТ 1925 (U14) 3:1 (2:1)
Голи: Вороніна 7, 24, Куніна Н. 65 - Пличко 33

Житлобуд-1: Саніна І. - Апанащенко, Шевчук, Хаванська, Алексанян, Басанська, Куніна Н., Куніна Л., Саніна Ж., Кочнєва, Вороніна

Заміни на 2 тайм: замість Куніної Н., Вороніної, Саніної І. та Апанащенко в гру вступили Шульга, Нестеренко, Бойченко та Головіна.

Після матчу головний тренер команди Сергій САПРОНОВ підвів підсумки другого етапу тренувань:

"Ми завершили черговий тиждень тренувань контрольним матчем. Сьогодні ми поставили за мету переглянути в якому фізичному стані наші гравці. Звісно, у матчі був невеликий сумбур, причиною цього стали складні погодні умови, але в цілому я дуже задоволений самою грою та тренувальним процесом".