Родина
(Костопіль)
Житлобуд-1
(Харків)
"Житлобуд-1" завершив черговий тиждень тренувань. Цього разу суперниками у товариському матчі стали хлопці з "Металісту 1925" до 15 років. Гра, традиційно до зимового часу, відбулась на стадіоні "Динамо арена ХНУВС".

Вже з перших хвилин хлопці намагались довести свою перевагу. Принаймні, перші тридцять хвилин суперникам вдалося нав*язати свою гру та за рахунок швидкості створювати декілька проблем захисту "Житлобуду-1". На 9 хвилині гри Шульга впоралася з дальнім пострілом, а через хвилину гравець "М1925" з лінії воротарської головою пробив повз ворота. Гравці "Житлобуду-1" також перевірили на міцність воротаря гостей. Апанащенко з 25 метрів пробила здалеку, але м*яч потрапив до рук воротаря. В середині першого тайму гості заробили пенальті, однак, блискучий сейв у виконанні Вероніки Шульги, яка у неймовірному стрибку витягнула м*яч з-під штанги, не дозволив гостям відкрити рахунок.

На 27 та 29 хвилинах гри господарі поля виконали футбольні стандарти. Але якщо після першого кутового м*яч від пострілу Апанащенко розминувся з воротами, то після влучного удару Утицьких він опинився у сітці. 1:0. З невеликою перевагою "житлобудівок", команди пішли на коротку перерву.

В другому таймі перевагою заволоділи харків*янки, що призвело до ще двох голів. На 45 хвилині гри Сидоренко протягнула м*яч майже з центру поля та влучно пробила повз воротаря, подвоїв рахунок у матчі. На 50 хвилині Бойченко могла забити третій м*яч, однак, після ії вбивчого пострілу з трьох метрів, блискуче зреагував воротар "М1925". Хлопці шукали щастя у стандартах, але їм забракло влучності.

На 63 хвилині матчу Бойченко взяла гру на себе на правому фланзі, увійшла до карного майданчику де на неї зфолив гравець захисту. Арбітр матчу призначив пенальті. Футбольний вирок виконала сама Бойченко. 3:0, та Ольга Бойченко, поки що у товариських матчах, відкриває залік голам за "Житлобуд-1".

Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу "Житлобуду-1" з рахунком 3:0.

Дякуємо хлопцям за гру!

08.02.20200 ТОВАРИСЬКА ГРА. Ст. Динамо-Арена ХНУВС, Харків

Житлобуд-1 - Металіст 1925 (U15) 3:0 (1:0)
Голи:
Утицьких (29), Сидоренко (45), Бойченко (63, з пенальті) - М1925 (нереалізований пенальті)

Житлобуд-1 (склад у 1 таймі): Шульга - Басанська, Утицьких, гравець на перегляді 1, Саніна Ж., Кочнєва, Хаванська, Апанащенко, Петрик, Вороніна, Куніна Н.

Житлобуд-1 (склад у 2 таймі): Шульга - Соломаха, Войтенко, гравець на перегляді 2, Куніна Л., Кочнєва (Хаванська), Нестеренко, Мозольська, Сидоренко, Бойченко, Куніна Н. (Вороніна).