ЖФК Житлобуд-1 Харків. Офіційний сайт
НАСТУПНИЙ МАТЧ
2019/20. Чемпіонат України. Вища ліга

24 квітня 2020 р. -:-
vs
Житлобуд-1
(Харків)
Восход
(Стара Маячка)
Сергій САПРОНОВ, головний тренер "Житлобуду-1" підвів підсумки гри з "Житлобудом-2" та розповів про майбутнє нашої команди.

- Вітаємо вас з перемогою в цьому важливому турнірі. Розкажіть, ваші враження про матч.
- На цей матч була установка зіграти дуже суворо. Ми знали все якості «Житлобуду-2»: як їх плюси, так і мінуси: вони люблять швидко виходити з оборони в атаку, тому все було націлене на те, щоб перекривати гравців задньої лінії, щоб не давали довгі передачі на Калініну та Андрухів.

- Чи були у вас побоювання з приводу цього матчу, адже напередодні була нічия з «Ятранню»?
- Звичайно були. Ми розуміли, що «Житлобуд-2» на голову вище, ніж «Ятрань». Можливо, ми менш контролювали м'яч. Ми розраховували на провідних гравців нашої команди, а також гравців лінії атаки, на їх індивідуальну майстерність. На жаль, допустили ряд елементарних помилок, нам пощастило, що «Житлобуд-2» не забили, зате нам вдалося забити зі стандарту - вдача була на нашому боці.

Мені дуже приємно, що гравці відповідально поставилися до матчу, відповідально поставилися і в плані установки - виконали все, що ми їм говорили. Я радий за дівчат - вони проявили характер, всі билися один за одного. Сьогодні вони були командою!

- Ви взяли на зимову Першість 20 гравців, чи допоміг вам турнір визначитися з основним складом на весняну частину чемпіонату України?
- Я думаю, що так. Ми взяли 20 гравців, 18 з яких потрапляли в заявку на матч. Тому кожен день ми давали деяким гравцям додатково відпочити. Ротацію гравців на матчах ми робили свідомо, іноді по 4-6 чоловік за раз. Мені хотілося переглянути якомога більше людей. Я хотів розподілити ці сили до останнього матчу, щоб люди не отримали велике навантаження. Вже з самого початку було ясно, що за перше місце зіграємо з «Житлобудом-2». Тому я намагався зберегти свіжість наших гравців, завжди переглядав всіх людей, яких випускав, дивився на кого можна розраховувати у майбутньому.

- Зимова Першість вперше пройшла в Чернігові. Які ваші враження про цей турнір.
- Умови прекрасні. З погодою дуже пощастило. Дуже хороший стадіон, прийом, харчування, транспорт - все було на високому рівні. Я хочу подякувати всім, хто причетний до організації цих змагань. Вони пройшли на вищому рівні.

- Ви грали в рідному місті, чи вплинуло це на вас?
- Безумовно. Я грав в місті, в якому провів, практично, все своє життя. Вболівальники надавали мені впевненості. Нас приходили підтримати мої знайомі по команді, по тренерському штабу. Всі бажали нам удачі. Дякую всім велике.

- Розкажіть про найближчі плани.
- Цей турнір я розглядав як один з етапів підготовки до чемпіонату. Я вже сформував план подальших тренувань - нам є над чим працювати. Кожна гра давала певну інформацію тренерському штабу. Зараз гравці мають кілька днів вихідних. І коли ми зберемося, протягом тижня я спробую донести до команди наші задуми. Також, 26 лютого «Житлобуд-1» проведе товариський матч зі збірною України до 17 років.

Фото: Павел Кубанов

http://fczh1.com
ТЕГИ:
ЩЕ НОВИНИ
Гравці клубу - 03 квітня 2020 р. 17:35

#ФільмНаКарантин від Надії Куніної

В другій частині рубрики фільм від нападниці "Житлобуду-1"

Гравці клубу - 03 квітня 2020 р. 13:21

Сімейне тренування під час карантину від Ганни Вороніної

Спортивні поради гравця "Житлобуду-1"

Гравці клубу - 02 квітня 2020 р. 10:56

З днем народження, Надіє!

Клуб вітає гравця з Днем народження!

Гравці клубу - 30 березня 2020 р. 18:21

#ФільмНаКарантин від Ірини Кочнєвої

Футболістка стала першою учасницею нової рубрики

Гравці клубу - 30 березня 2020 р. 14:12

Дар'я Апанащенко розповіла про жіночий футбол Харківському ТБ

Новий формат передачі "Спортивные известия"

Гравці клубу - 29 березня 2020 р. 11:07

З днем народження, Надіє!

Клуб вітає гравця з Днем народження!

ВСI НОВИНИНА ГОЛОВНУ
Соцмережi

ОФІЦІЙНИЙ СПОНСОРТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР
КомандаМатчіКлубМультімедія
Основний состав
Тренерський штаб
Попередній матч
Наступний матч
Архів матчів
Турнирна таблиця
Історія клубу
Емблема
Досягнення
Контакти
Відеоархів
Фотоархів
Програми матчів