Житлобуд-1
(Харків)
Восход
(Стара Маячка)
26 лютого "Динамо арена ХНУВС", що у Харкові, приймала історичний товариський матч між жіночим клубом "Житлобуд-1" та національною дівочою збірною України до 17 років.

Перший тайм був найактивнішим у всієї гри. Команди грали у відкритий футбол, та створювали гольові моменти. Що казати, вже у першій половині гри було забито три голи. Гравці збірної України першими відкрили рахунок у матчі. Корнацька скористалася помилкою у захисті та застала зненацька нашого голкіпера. Та вже за 10 хвилин "житлобудівки" встановили рівновагу. Вороніна влучним пасом розрізала захист збірної, а вже Апанащенко цієї нагоди не втратила. Впевнений удар у дальній кут від воротаря - 1:1. Харків*янки додали в атаці та наприкінці першого тайму вийшли уперед. Вороніна щосили приклалася до м*яча, який від поперечки влетів у ворота. 2:1

У перерві команди зробили велику кількість замін і це дуже вплинуло на якість та малюнок гри. Моментів було вже менше і більшу кількість ігрового часу команди провели у боротьбі. Нечисленні глядачі побачили гострі та влучні удари обох команд та моменти, коли команди врятувала площина воріт.

В підсумку фінальний свиток зафіксував трудову перемогу харківського "Житлобуд-1" - 1:2.