(Харків)
Восход
(Стара Маячка)
7 березня відбулась товариська гра між командами "Житлобуд-1" та "Металіст 1925" (хлопці до 14 років).

Дуже цікава гра не тільки за змістом, але і тренерському штабу доведеться поламати голову над побаченим. Хлопці відкрили рахунок на 3 хвилині матчу, але в цьому допомогли їм гравці нашого захисту. Людмила Куніна дуже сильно та несподівано для воротаря відпасувала назад, й м*яч закотився у порожні ворота. Хлопці дуже потужно розпочали перші хвилини гри, та на 12 хвилині подвоїли рахунок - Гаджієв після декілька невдалих спроб нарешті переграв Вероніку Шульгу та влучно поцілив в нижній кут воріт - 0:2.

Але наші дівчата здаватися сьогодні не збиралися. На 21 хвилині Шевчук завдала прицільного удару, однак, з ним впорався воротар гостей. А на 26 хвилині Бойченко та Соломаха розіграли кутовий стандарт, та Соломаха з дуже гострого кута відправила м*яч прямісінько у ворота. А вже за 6 хвилин Шевчук отримала точний пас від Хаванської, та в оточенні трьох гравців захисту примудрилася ще й покласти воротаря на газон та перекинула м*яч у ворота. 2:2

На 33 хвилині Гаджієв намагався закинути м*яч у наші ворота, однак, постріл вийшов дуже невлучним. А ось у наступній атаці гравці "Житлобуду-1" сповна скористалися цією нагодою. Нестеренко зробила простріл, а Соломаха вже в падінні замкнула цю передачу на стійці воріт суперника. 3:2. На 41 хвилині знов-таки Нестеренко вийшла переможцем у боротьбі з захисником й влучно перевела м*яч на правий кут воротарської, звідки в дотик пробила Бойченко - 4:2. Хлопці могли скоротити рахунок наприкінці першого тайму, однак, постріл вийшов невлучним та м*яч полетів вище воріт. На перерву команди пішли з рахунком 4:2.

Другий тайм знову розпочався з потужних атак хлопців. На 52 хвилині "житлобудівки" поклали хлопця на газон у карному майданчика, за що арбітр покарав нашу команду 11-метровим ударом, але Гаджієв пробив повз воріт. А далі, в гру яскраво вступила Вероніка Шульга. На 53 хвилині матчу вона в падінні парирувала дальній постріл, а потім впоралася зі штрафним ударом, витягнувши м*яч майже з дев*ятки воріт. На 72 хвилині хлопці змогли все ж-таки пробити нашого голкіпера. Осадчий з лінії штрафної влучно поклав м*яч прямо під поперечину та скоротив рахунок до одного голу - 4:3.

Цей гол дещо розлютив дівчат та вже у наступній атаці захист хлопці "привіз" пенальті, який бездоганно виконала Алексанян - 5:3 (73 хвилина).

На 78 хвилині гол-красень поклала Надія Хаванська. Безперешкодно пройшла з центра поля та потужно пробила метрів з 30. М*яч влетів в ліву дев*ятку та не залишив жодного шансу воротареві. 6:3. А останню крапку у цьому матчі поставила Юлія Шевчук, яка на 86 хвилині матчу, знов-таки, наказала захисників за помилку влучним ударом. 7:3.

Гравці обох команд отримали задоволення від напруженої гри. Дівчата цього разу здобули вольову перемогу над дуже складним суперником. Дякуємо хлопцям за гідну гру!

07.03.2020 Товариська гра
Динамо-Арена-ХНУВС (Харків)

ЖИТЛОБУД-1 - М1925 (U14) 7:3 (4:2)
ГОЛИ:
0:1 Куніна Л. (3, автогол), 0:2 Гаджієв (12), 1:2 Соломаха (26), 2:2 Шевчук (32), 3:2 Соломаха (37), 4:2 Бойченко (40), Гаджієв (52, нереалізований пенальті), 4:3 Осадчий (72), 5:3 Алексанян (73, з пенальті), 6:3 Хаванська (78), 7:3 Шевчук (86)

Склад "Житлобуду-1": Шульга - Соломаха, Алексанян, Ласерда, Куніна Л. (Мозольська, 46), Кочнєва, Нестеренко, Хаванська, Шевчук, Бойченко (Сафронова, 64), Вороніна.