Ятрань
(Берестівець)
Житлобуд-1
(Харків)
Сьогодні, 11 березня, “Житлобуд-1” провів контрольний матч проти команди “Металіст 1925” U15.

Досить активно почали матч гравці М1925, вже на 5 хвилині Кионг зумів скористатися помилкою Алексанян в штрафній і відкрив рахунок в грі.

Практично відразу “Житлобуд-1” міг зрівняти рахунок, але удар Мозольської з лінії штрафного вийшов не сильним, і воротар без проблем його парирував. На це М1925 відповів своєю атакою, однак, Шульга не дозволила збільшити відрив після удару Кайдалова.

На 25 хвилині Хаванська потужно вистрілила з-за меж штрафного, воротар лише кінчиками пальців зумів перевести м'яч на кутовий. 2 хвилинами пізніше харків'янки упустили стовідсотковий гольовий момент. Соломаха прострілила з лівого флангу, з першим ударом від Бойченко впорався воротар, а після ії добивання м'яч зрадницьки влучив у поперечину.

На 40 хвилині Шульга далеким викидом м'яча розпочала атаку, Шевчук обіграла гравця на лівому фланзі та здалеку пробила по воротах, але воротар був на місці.

Вже під кінець першого тайму гравець «Металісту 1925» потужно пробив з дальньої відcтані, проте Шульга дістала м'яч з-під поперечини. На перерву команди пішли з рахунком 0:1.

Друга сорокап'ятихвилинка також почалася з атак гостей, гравець М1925 з меж штрафного пробив, в ближній кут, але Шульга відбила м'яч.

На 56 хвилині один з великої кількості дальніх пострілів нарешті приніс результат, Кионг оформив дубль та подвоїв перевагу своєї команди.

На 65 та 75 хвилинах Кочнєва пробивала з-за меж штрафного майданчика, однак обидва рази м’яч пройшов вище воріт.

За 5 хвилин до кінця матчу Хаванська побачила забігання по флангу Сидоренко, 13 номер навісив, а Вороніна замкнула подачу у воротарському майданчику, тим самим скоротивши відставання до одного гола.

У час, що залишився гравчині «Житлобуду-1» кинулися у фінальний штурм, однак результату це не принесло. Таким чином «Житлобуд-1» мінімально поступився в товариській грі. Дякуємо хлопцям за гру!