ЖФК Житлобуд-1 Харків. Офіційний сайт
НАСТУПНИЙ МАТЧ
2019/20. Чемпіонат України. Вища ліга

19 липня 2020 р. -:-
vs
Пантери
(Умань)
Житлобуд-1
(Харків)
Фізіотерапевт "Житлобуду-1" Андрій СИТНІКОВ став учасником дев’ятої частини рубрики #ФільмНаКарантин.

Андрій Олександрович обрав для перегляду три фільми: Бункер, Склянка води, Диво:

"Бункер - це фільм про останні дні фашистської Німеччини. Спогади секретарки Гітлера. Мені здається, що це дуже цікавий фільм.

Фільм Стакан Води, в ньому дії відбуваються на початку XVIII століття, протистояння лідерів Лейбористської і Консервативних партій. У цьому фільмі мене привабила гра прекрасних акторів: Наталі Белохвостіковой, Кирила Лаврова і Алли Демидової, а також інших.

Чудо - фільм про перемогу збірної США на Олімпіаді в Лейк-Плесіді в 1980 році над збірною СРСР. Студенти обіграли "червону машину".


Бункер (2004)
Оцінка IMDB: 8.2
Режисер: Олівер Гіршбіґель

Фільм починається і закінчується прямою мовою Траудль Юнґе, секретарки Гітлера. Вона, вже літня жінка, висловлює думку щодо своєї участі в політиці Третього Райху. Власне сюжет розпочинається епізодом (1942 року), коли 23-річну Юнґе було призначено секретаркою Гітлера. Всі подальші події фільму стосуються квітня-травня 1945 року. Події в бункері відбуваються на тлі німецько-радянських боїв за Берлін, внаслідок яких місто опиняється в кільці. Боєприпаси та ліки закінчуються, накази Гітлера щодо ситуації на фронті його офіцери не спроможні виконати. Зрештою, Гітлер розуміє, що поразка неминуча, після чого вчиняє самогубство разом із дружиною Євою Браун-Гітлер. Наслідуючи фюрера, самогубства вчиняють деякі німецькі офіцери, а також сімейство Ґеббельсів.Склянка Води (1979)
Оцінка IMDB: 7.5
Режисер: Юлій Карасик

Початок XVIII століття. Англія (вже Велика Британія) виявилась втягнутою та руйнівної війни з Францією за іспанську спадщину. Англійський двір, формально перебуваючи в руках королеви Анни, насправді перебуває під контролем герцогині Мальборо.

При дворі триває політична боротьба між двома партіями: герцогиня Мальборо прагне продовжити війну до переможного кінця, а Лорд Болінгброк вважає, що війну необхідно припинити й почати мирні перемовини.

Офіцер охорони Мешем виявляється потрібним не тільки своїй коханій, продавчині Абігайль Черчилль з ювелірної крамниці Томвуда, але і стає плодом розбрату між герцогинею Мальборо та королевою Анною. Лорд Болінгброк, дізнавшись про інтригу, робить усе можливе, щоб полум'я любовних пристрастей трьох жінок спрямувало придворне життя й політику країни у потрібне для нього та Англії русло…Тонка закулісна гра Болінгброка дає необхідні йому плоди: Англія підписує з Францією мирну угоду, герцогиню на посту першої статс-дами змінює вірна лорду Абігайль, якій дістається Мешем, а королева Анна, переконана, що молоді люди (міс Черчилль і капітан Мешем) одружуються, щоб врятувати її добре ім'я, тепер цілковито довіряє Абігайль.

Назва фільму «Склянка води» пояснюється умовним знаком, за яким з'ясовується кохання королеви Анни до капітана охорони Мешема.

Герцогиня Мальборо, яка спалахує від ревнощів, свариться з королевою Анною та в результаті цієї сварки Війна за іспанську спадщину припиняється.

1 серія


2 серія


Диво (2004)
Оцінка IMDB: 7.5
Режисер: Гевін О'Коннор

За сім місяців до олімпійського турніру в Лейк-Плесіді Херб Брукс, який працює тренером хокейної команди Міннесотського університету, отримує призначення в якості тренера збірної США з хокею.

Він надходить дуже нестандартно: швидко переглянувши кращих гравців американського студентського хокею, він зупиняє свій вибір на 26 спортсменах, яких вважає найбільш придатними для своїх цілей.

Ця обойма гравців починає ретельну багатомісячну підготовку, підсумком якої має стати, здавалося б, нездійсненна мрія - перемога на Олімпіаді над грізною збірною СРСР.Використані матеріали з сайту wikipedia.org

http://fczh1.com
ТЕГИ:
ЩЕ НОВИНИ
Новини клубу - 11 липня 2020 р. 16:23

"Житлобуд-1" провів спільне тренування з УФК Харків (ВІДЕО)

"Житлобуд-1" - УФК Харків: всі голи та моменти

Гравці клубу - 11 липня 2020 р. 07:54

Ганна Вороніна - найкращий гравець матчу з "Маріуполем"

Завершилося голосування вболівальників

Чемпіонат України - 10 липня 2020 р. 12:21

Матч "Ятрань" - "Житлобуд-1" не відбудеться

Остаточне рішення щодо матчу прийме КДК УАФ

Чемпіонат України - 09 липня 2020 р. 11:01

Катерина Усова - арбітр матчу з "Ятранню"

Призначена бригада арбітрів на гру

Гравці клубу - 08 липня 2020 р. 18:09

Сота гра Ірини Кочнєвої в чемпіонаті України

Та 50 матчів за "Житлобуд-1" (в ЧУ)

Гравці клубу - 08 липня 2020 р. 16:52

1000 гол "Житлобуду-1" забила Дар*я Апанащенко

Історична подія в літописі харківського клубу

ВСI НОВИНИНА ГОЛОВНУ
Соцмережi

ОФІЦІЙНИЙ СПОНСОРТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР
КомандаМатчіКлубМультімедія
Основний состав
Тренерський штаб
Попередній матч
Наступний матч
Архів матчів
Турнирна таблиця
Історія клубу
Емблема
Досягнення
Контакти
Відеоархів
Фотоархів
Програми матчів