ЖФК Житлобуд-1 Харків. Офіційний сайт
НАСТУПНИЙ МАТЧ
2019/20. Чемпіонат України. Вища ліга

19 липня 2020 р. -:-
vs
Пантери
(Умань)
Житлобуд-1
(Харків)
26 червня 2020 року у Будинку футболу відбулося засідання Комітету жіночого футболу УАФ разом з представниками жіночих футбольних клубів Вищої ліги.

Основною метою засідання стало обговорення питання про подальшу долю проведення Чемпіонату України Вищої ліги сезону 2019/2020 років.

Продуктивна зустріч відбулася за участю першого віце-президента УАФ Вадима Костюченка та під головуванням заступника голови Комітету жіночого футболу – Юрія Титаренка. Також на засідання були запрошені голова спортивно-медичного Комітету УАФ Попов В’ячеслав Дмитрович та керівник служби з питань стадіонів та безпеки проведення змагань Андрій Таран.

На початку заступник начальника Відділу жіночого футболу УАФ Руслан Діденко проінформував присутніх про поточну ситуацію у Вищій лізі Чемпіонату України та ще раз нагадав, що 6 клубів виступають “За” продовження чемпіонату (Житлобуд-1, Житлобуд-2, Восход, Маріуполь, Пантери, Ятрань), а 4 – про неможливість (Родина, ЕМС-Поділля, Єдність та Ладомир).

В підсумку, Комітет жіночого футболу УАФ виніс на голосування і прийняв рішення: звернутися до Виконкому УАФ з пропозицією поновити Чемпіонат України з футболу серед жіночих команд Вищої ліги сезону 2019-2020 років у форматі згідно з Регламентом змагань (з відповідними змінами) та дозволити проведення матчів Чемпіонату України Вищої ліги сезону 2019-2020 років за умови обов’язкового дотримання рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів, встановлених постановою головного державного санітарного лікаря України № 27 від 26.05.2020 р. (зі змінами, викладеними в постанові № 30 від 30.05.2020 р.) «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів під час організації та проведення футбольних матчів в Україні серед професіональних футбольних клубів в умовах карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19», постановою Кабінету Міністрів України №500 та «Тимчасовий протокол для організації та проведення футбольних матчів в Україні серед професіональних футбольних клубів в умовах карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19».

Поновлення змагань у Вищій лізі заплановано на 06 липня, а датою останнього туру визначено 31 липня. За цей проміжок 6 команд, які офіційно підтвердили участь, зіграють 5 ігрових турів. Календар матчів буде оприлюднено пізніше. Всі матчі відбудуться без глядачів.

6 липня запланована домашня гра "Житлобуду-1" з "Маріуполем". Про початок матчу та акредитацію ЗМІ буде оголошено наступного тижня.

За матеріалами сайту

https://www.womensfootball.com.ua/
ТЕГИ:
ЩЕ НОВИНИ
Новини клубу - 11 липня 2020 р. 16:23

"Житлобуд-1" провів спільне тренування з УФК Харків (ВІДЕО)

"Житлобуд-1" - УФК Харків: всі голи та моменти

Гравці клубу - 11 липня 2020 р. 07:54

Ганна Вороніна - найкращий гравець матчу з "Маріуполем"

Завершилося голосування вболівальників

Чемпіонат України - 10 липня 2020 р. 12:21

Матч "Ятрань" - "Житлобуд-1" не відбудеться

Остаточне рішення щодо матчу прийме КДК УАФ

Чемпіонат України - 09 липня 2020 р. 11:01

Катерина Усова - арбітр матчу з "Ятранню"

Призначена бригада арбітрів на гру

Гравці клубу - 08 липня 2020 р. 18:09

Сота гра Ірини Кочнєвої в чемпіонаті України

Та 50 матчів за "Житлобуд-1" (в ЧУ)

Гравці клубу - 08 липня 2020 р. 16:52

1000 гол "Житлобуду-1" забила Дар*я Апанащенко

Історична подія в літописі харківського клубу

ВСI НОВИНИНА ГОЛОВНУ
Соцмережi

ОФІЦІЙНИЙ СПОНСОРТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР
КомандаМатчіКлубМультімедія
Основний состав
Тренерський штаб
Попередній матч
Наступний матч
Архів матчів
Турнирна таблиця
Історія клубу
Емблема
Досягнення
Контакти
Відеоархів
Фотоархів
Програми матчів