Житлобуд-1
(Харків)
Злагода-Дніпро-1
(Дніпро)
Сьогодні, 6 лютого на стадіоні "Динамо Арена ХНУВС" відбувся другий контрольний матч за участю "Житлобуду-1". Цього разу нашим дівчатам протистояв "Металіст 1925" (хлопці 2005 р.н.).

Матч розпочався з несподіванки - вже на першій хвилині матчу гравчині "Житлобуду-1" припустилися прикрої помилки, і хлопці дуже швидко відкрили рахунок у грі. Здавалося харків*янки вирівняли начебто гру, мали декілька нагод для взяття воріт суперника, але знову пропустили. На перерву команди пішли за рахунком 0:2.

На другий тайм склад "Житлобуду-1" оновився на 7 свіжих гравців, лише Кочнєва, Хаванська, Куніна та Шевчук залишилися з першого тайму та продовжили гру. Створивши купу моментів нам не вдалося забити гол, а от хлопці знову відзначилися на 53 хвилині. Такий рахунок тривав майже дві хвилини, як в швидкій атаці Юлія Шевчук скористалася нагодою та скоротила відставання. Гра пішла на зустричних курсах. Нечисленні вболівальники на при кінці матчу побачили ще два голи. Спочатку хлопці відзначилися голом, але через кілька секунд Ганна Мозольска встановила остаточний рахунок гри 2:4.

Склад "Житлобуду-1" (перший тайм): Шульга, Басанська, Андрущак, Костюченко, Алексанян, Хаванська, Апанащенко, Кочнєва, Шевчук, Куніна, Овдійчук

Склад "Житлобуду-1" (другий тайм): Саніна І., Голиш, Соломаха, Утицьких, Саніна Ж., Хаванська, Нестеренко, Кочнєва, Шевчук, Куніна, Мозольська.