2020/21. Чемпіонат України. Вища ліга (1 етап)

Ладомир
(Володимир-Волинський)
Житлобуд-1
(Харків)
5 вересня "Житлобуд-1" в межах 2 туру приймав харківський "Житлобуд-2". Це була перша зустріч в харківському дербі у новому сезоні, однак, за останні два місяці це вже третя гра. Інтерес до матчу підігрівався ще й тим, що "Житлобуд-2" чинний чемпіон країни. За Регламентом нового сезону чемпіонат України проходить в два етапи: на першій стадії всі команди грають в одне коло, після чого будуть розподілені на дві групи: 6 команд (матчі за призові місця) та 4 команди.

Гру з центра поля розпочали гравці "Житлобуду-2" та вже в першій атаці майже не забили гол - блискучий сейв воротаря "Житлобуду-1" Ірини Саніної, яка вчасно зреагувала на постріл, ліквідував загрозу від Полюхович. Господарі відповіли за декілька хвилин не менш небезпечним моментом. Утицьких пробила метрів з семи після навісу з кутового, м*яч попав у Кравчук, а потім їй в руку, на добиванні першою була Апанащенко, однак, м*яч в пустих воротах заблокувала Малахова.

"Житлобуд-1" взяв гру під свій контроль та більшість часу проводив на половині поля гостей. На 19 хвилині Овдійчук точним пасом з лівого флангу знайшла Бойченко, однак, Ольга пробила прямо в руки воротарю "Житлобуду-2". Несподіванка трапилась на 30 хвилині гри. Друга атака гостей в цьому матчі завершилася взяттям наших воріт. Комбінація в один дотик від Кравчук, Малахової та Андрухів, яка завершила цю атаку та, нажаль, Саніна не змогла в цьому епізоді врятувати наші ворота. 0:1.

На 38 хвилині Овдійчук дуже потужно пробила по воротах метрів з 27, але Самсон якимось дивом потягнула цей м*яч. До перерви рахунок матчу не змінився, тож, всі сподівання на позитивний результат були відкладені на другу половину гри.

На початку другого тайму Ольга Бойченко подарувала вболівальникам надію. Впевнено перегравши воротаря "Житлобуду-2" Катерину Самсон "сам на сам", Ольга влучно поклала м*яч у ворота, зрівнявши рахунок на 55 хвилині матчу. На 64 хвилині матчу нам дещо пощастило, коли Кравчук ударом головою, відправила м*яч майже впритул з лівою стійкою воріт. Можливо дещо спірним вийшов епізод з боротьбою Бойченко та Андрущак у карному майданчику "Житлобуду-2", але головний арбітр цього матчу Анастасія Романюк, визначила цей момент без якихось порушень.

На останніх хвилинах гри "Житлобуд-1" знову став штурмувати ворота Самон, однак, з дальнім ударом Хаванської воротар "Житлобуду-2" справилась, а після удару Бойченко м*яч розминувся з воротами. Гравцям "Житлобуду-1" не вистачило якихось лічених хвилин, аби дотиснути захисні редути гостей. Перегравши суперника за всіма показниками, але фінальний свисток арбітра зафіксував нічию з рахунком 1:1.

2020/21. ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА (1 ЕТАП) - 2 тур
05.09.2020. 17.00 - НТБ Металіст (Високий) - 0 глядачів.

ЖИТЛОБУД-1 (Харків) - ЖИТЛОБУД-2 (Харків) 1:1 (0:1)
ГОЛИ:
0:1 Андрухів В. (30), 1:1 Бойченко О. (55).

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Куніна Н. (36) - не має.

ЖИТЛОБУД-1: Саніна І. - Алексанян К., Вороніна А., Утицьких А., Вороніна Г., Куніна Н. (Кочнєва І., 85), Овдійчук О., Петрик А., Хаванська Н., Апанащенко Д., Бойченко О..
Запасні: Шульга В., Басанська О., Костюченко Є., Нестеренко Т., Шевчук Ю., Мозольська Г..

ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР: Котик Валентина

ЖИТЛОБУД-2: Самсон К. - Корсун К., Подольська І., Сірмай А., Філенко А., Андрущак І., Малахова Я., Триль(Полюхович) Т. (Титова Ю., 59), Андрухів В. (Котяш І., 87), Калініна Я., Кравчук Р. (Хайруліна К., 76).
Запасні: Бондарчук Д., Колещук М., Мохнач Л., Рижова Т., .

ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР: Зінченко Наталія

Арбітри: Романюк Анастасія (Івано-Франківськ) - Даниленко Олександра (Одеса), Голіяк Ірина (Миколаївська обл) - Лапта Олеся (Харків).
Спостерігач арбітражу: Лисакевич Валерій (Харків).