2020/21. Чемпіонат України. Вища ліга (1 етап)

ЕМС Поділля
(Вінниця)
Житлобуд-1
(Харків)
4 жовтня у Володимир-Волинському відбувся матч 5 туру чемпіонату України серед жіночих команд Вищої ліги між "Ладомиром" та "Житлобудом-1" (Харків). Завдяки двом швидким голам Бойченко та Вороніної харків*янки додали до своєї скарбнички 3 очки.

Гра розпочалась об 11 години з похмурою погодою. Вже з перших хвилин перевага була за "Житлобудом-1", то ж першого голу довго чекати не довелося. Куніна Надія перехопила м*яч на лівому куті поля, відпасувала до карного майданчику на Вороніну, а та перевела гру на Басанську. Ольга зробила простріл майже з лінії поля, який в падінні замкнула Ольга Бойченко. Минуло лише дві хвилини, коли Вороніна Ганна наважилася на дальній постріл з 23 метрів, який виявився досить влучним. Харків*янки подвоїли рахунок у матчі.

На 24 хвилині гри Апанащенко зрячим навісом вивела Бойченко за спини захисників. Бойченко обіграла воротаря та пробила в порожні ворота, але в останній момент Аполлоніна винесла м*яч з лінії воріт. Через декілька хвилин знову Бойченко отримала нагоду збільшити рахунок у матчі, однак, м*яч після її пострілу розминувся зі стійкою воріт "Ладомиру". Господарі отримали свій 99% момент наприкінці першого тайму, однак, за "Житлобуд-1" зіграла поперечина. На перерву команди пішли за рахунком 0:2.

У перерві позиційні заміни зробила тренер "Житлобуду-1" Валентина Котик: замість Вороніної Ганни на поле вийшла Шевчук Юлія, а Кочнєва Ірина змінила на полі Сидоренко Анну. Й знов свою, майже єдину, нагоду скоротити рахунок отримали господарі. На 50 хвилині після розіграшу кутового Гірин пробила впритул зі стійкою воріт Ірини Саніної. Більше таких можливостей гості не дали гравцям "Ладомиру". Натомість, гравці "Житлобуду-1" мали безліч моментів. На 59 хвилині Шевчук пробила повз ворота, а за дві хвилини Бойченко не зуміла переграти воротаря. Фінальну крапку могла поставити Юлія Шевчук, однак, з її ударом впоралася воротарка "Ладомиру" Боклач. Фінальний свисток арбітра сповістив команди про перемогу "Житлобуду-1".

Наступний матч харківський "Житлобуд-1" проведе знов-таки на виїзді проти "Маріуполю". Гра відбудеться 17 жовтня. Про початок матчу та посилання на онлайн трансляцію ми повідомимо пізніше.

2020/21. ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА (1 ЕТАП) - 5 тур
04.10.2020. 11.00 - Олімп (Володимир-Волинський) - 100 глядачів.

ЛАДОМИР (Володимир-Волинський) - ЖИТЛОБУД-1 (Харків) 0:2 (0:2)
ГОЛИ:
0:1 Бойченко О. (08), 0:2 Вороніна Г. (10).

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: не має - Алексанян К. (65).

ЛАДОМИР: Боклач К. - Аполлоніна Т. (Семків Д., 80), Кревська О., Лемешук А., Ольхова Л. (Невар М., 80), Перевізник Х., Харчина Я., Шайнюк М., Гірин В., Кисляк С. (Борковська В., 49) (Кузьмич А., 71), Радіонова В..
Запасні: Гадада Т., Наумич О., Дуб Б., .

ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР: Бортнік Олег

ЖИТЛОБУД-1: Саніна І. - Алексанян К. (Куніна Л., 68), Басанська О., Вороніна А., Утицьких А. (Костюченко Є., 55), Вороніна Г. (Шевчук Ю., 46), Куніна Н., Овдійчук О., Апанащенко Д., Бойченко О. (Нестеренко Т., 71), Сидоренко А. (Кочнєва І., 46).
Запасні: Шульга В., Соломаха С., .

ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР: Котик Валентина

Арбітри: Романюк Анастасія (Івано-Франківськ) - Чайка Ірина (Львів), Зайчук Іванна (Луцьк) - Кузьмич Ярослав (Луцьк).
Спостерігач арбітражу: Дмитрук Ярослав (Рівне).