ЖФК Житлобуд-1 Харків. Офіційний сайт
НАСТУПНИЙ МАТЧ
6 листопада відбувся матч 9 туру чемпіонату України з футболу серед жіночих команд між "Житлобудом-1" та "Карпатами". Гра завершилась впевненою перемогою харків*янок з рахунком 8:1.

До речі, це була перша зустріч між цими командами. "Карпати" лише два місяці тому дебютували у найвищому дивізіоні жіночого футболу, але те, з яким бажанням грали карпатівки, можна казати, що команда не даремно знаходиться у верхній шістки турнірної таблиці. Гра розпочалась з атак гостей, які вже на 4 хвилині матчу відкрили рахунок далеким пострілом Куп*як.

"Житлобудівки" відігратися могли на 14 хвилині, однак, з потужним ударом Петрик впоралася воротар "Карпат" Мостова. Але вже в наступній атаці харків*янки зрівняли все ж-таки рахунок: захисниця "Карпат" невдало вибила м*яч з карного майданчику, цією помилкою скористалася Петрик та влучно пробила по воротах з 20 метрів. 1:1. А вже за хвилину "Житлобуд-1" перевернув гру з "голови до ніг" та вийшов вперед. Шевчук в дотик замкнула навіс з правого флангу від Куніної. 2:1.

На цьому "Житлобуд-1" не збирався зупинятися та до кінця першого тайму було забито ще три м*ячі. Знову асистувала в голі Куніна, яка влучним пасом розрізала весь захист "Карпат" та вивела на "побачення з воротарем" Алексанян. Крістіне не схибила та впевнено розібралася в ситуації - 3:1.

На 39 хвилині гарним голом зі штрафного відзначилась Таїсія Нестеренко. Спочатку здалося, що воротар "Карпат" справиться з дальнім ударом, однак, Мостова не втримала м*яча в руках, який зрадницьки завалився в ліву "дев*ятку" воріт.

На 42 хвилині Надія Чайка втекла від нашого захисника та міцно пробила по воротах, однак, на заваді голу став блискучий сейв Вероніки Шульги. Ну, а крапку в першому таймі поставила Ганна Вороніна - 5:1.

Другий тайм розпочався майже тим моментом, яким завершився перший. На початку гри другий гол забиває Вороніна. Гравці "Житлобуду-1" повністю контролювали гру, але темп матчу вже був зовсім іншим. Однак, господарі забили ще 2 голи. На 63 хвилині відзначилась Таїсія Нестеренко, а на 76 хвилині матчу остаточний рахунок встановила Анна Сидоренко.

В зв*язку з тим, що дуже багато провідних гравців команди знаходилися на двотижневому карантині, знову в запасі було обмаль гравців. Але головний тренер команди Валентина Котик надала всім можливість зіграти в цьому матчі.

Наступна гра буде виїзною для "Житлобуду-1", вона запланована на 16 листопада з "Буковинською Надією", однак, згідно зонування МОЗ, майже вся Чернівецька область з 9 листопада опинилася в червоній зоні. То ж, інформація щодо матчу буде опублікована пізніше на нашому сайті.

Після цього матчу "Житлобуд-1" наздогнав "Житлобуд-2" у турнірній таблиці та зрівнявся по іграм та очкам, однак, за різницею забитих - пропущених розташувався на другій сходинці.

2020/21. ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА (1 ЕТАП) - 9 тур
06.11.2020. 13.00 - НТБ "Металіст" (Високий) - 0 глядачів.

ЖИТЛОБУД-1 (Харків) - КАРПАТИ (Львів) 8:1 (5:1)
ГОЛИ:
0:1 Куп'як С. (04), 1:1 Петрик А. (17), 2:1 Шевчук Ю. (18), 3:1 Алексанян К. (32), 4:1 Нестеренко Т. (39), 5:1 Вороніна Г. (44), 6:1 Вороніна Г. (47), 7:1 Нестеренко Т. (63), 8:1 Сидоренко А. (76).

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: не має - не має.

ВИЛУЧЕННЯ: не має - не має.

ЖИТЛОБУД-1: Шульга В. (Яман Г., 77) - Алексанян К., Вороніна А., Соломаха С. (Куніна Л., 46), Утицьких А. (Костюченко Є., 77), Вороніна Г., Куніна Н. (Саніна І., 63), Нестеренко Т. (Сидоренко А., 63), Петрик А., Хаванська Н., Шевчук Ю..

ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР: Котик Валентина

КАРПАТИ: Мостова І. - Вишневська Т., Крищишин А., Куп'як С., Матвіїшин С., Рисак Ю. (Стеца Н., 28), Тарасенко О., Чайка Н., Іванченко Н. (Галан(Собчішин) Н., 46), Корнійчук В. (Крив*як М., 59), Петрусевич Л. (Цурак Л., 46).

Запасні: Гудзик В., .

ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР: Чайка Надія

Арбітри: Тельбух Людмила (Дніпро) - Грушко Світлана (Київська обл), Резнік Анастасія (Київська) - Лапта Олеся (Харків).
Спостерігач арбітражу: Лисакевич Валерій (Харків).