ЖФК Житлобуд-1 Харків. Офіційний сайт
НАСТУПНИЙ МАТЧ
5 червня 2021 р. о 17:00 розпочнеться фінал Кубка України з футболу серед жіночих команд між "Житлобудом-1" (Харків) - "Житлобуд-2" (Харків).

В цей день "Житлобуд-1" зіграв три матчі, з яких двічі виграв та один раз зіграв у нічию. Вперше матч відбувся в 2010 році. Харківський "Житлобуд-1" приймав вдома "Ятрань-Уманьфермаш". Гру було зроблено вже в першому таймі, коли "житлобудівки" забили 7 м’ячів, а всього в тому матчі було забито 13 голів. Фришко Світлана та Мозольська Ганна оформили хет-трік. Голи забивали: Шундровська (2), Саніна (з пенальті), Басанська (2), Фришко (3), Мозольська (3), Татарінова, Нестеренко.

Склад "Житлобуду-1" (2010 рік): Саніна - Басанська (Осіпова, 58), Пожарська, Костюченко, Нестеренко, Титова, Татарінова, Андрущак, Фришко, Шундровська (Капустян, 58). Мозольська.

Наступний матч 5 червня відбувся в 2011 році. В матчі 5-го туру зустрічались лідери чемпіонату "Легенда-ШВСМ" (Чернігів) та "Житлобуд-1" (Харків). Перша зустріч завершилася безгольовою нічиєю 0:0. Арбітриня матчу Наталія Мамчур з Рівного показала гравцям лише три жовті картки: дві - гравчиням "Легенди" Шрамок Тетяні та Маслянко Ользі, одну - Басанської Ользі з "Житлобуд-1".

В складі "Легенди" зіграли нинішні гравчині "Житлобуду-2" Самсон Катерина, Філенко Анастасія. "Житлобуд-1" (2011 рік) зіграв наступним складом: Саніна - Земляна, Басанська (Шундровська, 59), Костюченко, Масальська, Татарінова, Андрущак, Загуменна, Фришко, Нестеренко, Мозольська.

Заключний матч відбувся в 2015 році. В цей рік відділ жіночого футболу та Федерація футболу України проведуть конкурс на головного тренера національної жіночої збірної. Катерина Монзуль, яка буде сьогодні арбітринею фіналу Кубка, в 2015 році відкриє чемпіонат Світу між господарками турніру збірною Канади з Китаєм.

Футболістки харківського клубу «Житлобуд-1» продовжили переможну серію, обігравши своїх головних конкурентів у боротьбі за золоті медалі команду «Легенда» з Чернігова. Зустріч проходила в місті Люботин Харківської області на стадіоні «Олімпієць».

Перший тайм вийшов дуже нервовим і напруженим. Суперниці були гідні один одного і створили чимало можливостей для того, щоб відкрити рахунок. Однак до перерви глядачі голів так і не побачили.

А ось у другій половині матчу господарі поля значно додали і забили три голи у ворота чернігівської команди. Спершу, на 51-й хвилині після навісу зі штрафного від Таїсії Нестеренко м'яч забила Оксана Знайдьонова. Згодом, на 62-й хвилині знову капітан «Житлобуд-1» Нестеренко виступила в ролі асистента, навісивши м'яч з правого флангу у воротарський майданчик, де спритнішою за всіх виявилася Ольга Овдійчук. І, нарешті, на 67-й хвилині вже сама Таїсія Нестеренко змусила суперниць виймати м'яч з сітки воріт.

Таким чином, вигравши матч з рахунком 3:0, чинний чемпіон країни і лідер нинішньої першості здобув десяту перемогу поспіль і зробив дуже серйозний крок до того, щоб повторити свій минулорічний успіх.

"Житлобуд-1" (2015 рік) зіграв наступним складом: Саніна - Денисенко А. (Полухіна, 90), Ковтун, Костюченко, Єрьоменко, Знайдьонова, Овдійчук, Майбородіна (Пожарська, 90), Нестеренко (Денисенко Ю., 73), Вороніна Г., Мозольська (Тихонова, 80)