ЖФК Житлобуд-1 Харків. Офіційний сайт
НАСТУПНИЙ МАТЧ
5 червня на стадіоні ім. В. Баннікова відбувся фінал Кубка України з футболу серед жіночих команд між "Житлобудом-1" (Харків)та "Житлобудом-2" (Харків).

З перших хвилин матчу розпочалась боротьба на кожному клаптику поля, ніхто не бажав поступатися жодним сантиметром. Першими момент створили гравчині "Житлобуду-1". На 4 хвилині матчу Апанащенко пробила в межах карного майданчику, однак, м’яч пролетів над поперечиною.

"Житлобуд-1" додав обертів в атаці та наступний момент відбувся на 11 хвилині. Овдійчук дозволили розрізати правий фланг захисту "Житлобуду-2", Ольга увійшла в штрафну та поклала м’яч в дальній кут від Бондарчук. Вболівальники, затамувавши подих, зупинилися в очікуванні завершення моменту, однак, м’яч пролетів в лічених сантиметрах від лівої стійкі воріт.

Гра потроху вирівнялася та номінальні гості провели пару атак на ворота Саніної, однак, до ударів по воротах справа не дойшла. Натомість Ірина Кочнєва мала чудову нагоду відкрити рахунок у грі на 34 хвилині, але на заваді цього стала Бондарчук.

Майже єдина атака "Житлобуду-2" завершилася взяттям воріт Саніної. Кравчук отримала м’яч на лівому куті штрафної, витягнула на себе захисника та точно відпасувала на Калініну, яка відкрилась по центру. Калініної залишилось лише попасти у ворота. Удар в нижній кут воріт та "Житлобуд-2" вийшов уперед на 39 хвилині матчу.

До перерви команди майже не створили моментів, то ж на перерву арбітриня матчу Катерина Монзуль відправила команди за рахунку 1:0 на користь "Житлобуду-2".

На другий тайм команди вийшли в тих же складах, в яких й розпочали цей матч. На 47 хвилині відбулась вимушена заміна у складі "Житлобуду-1": замість Апанащенко на поле вийшла Вороніна Анастасія.

На 54 хвилині матчу Вороніна Ганна перехопила м’яч на половині поля "Житлобуду-2", втекла від пильної уваги Панцулаї та перевела м’яч на правий фланг в штрафну, куди вже вривалася Бойченко - удар та Бондарчук з другої спроби приборкала цей м’яч.

На 61 хвилині матчу Овдійчук майже не зрівняла рахунок у грі, намагалася перекинути Бондарчук, однак, м’яч від воротарки "Житлобуду-2", вдарився в пеоперечину а після цього потрапив в лінію воріт.

"Житлобуд-1" атакував, "Житлобуд-2" - відбивався. Хвиля за хвилею, кутовий за кутовим, але зрівняти рахунок не виходило. На 70 хвилині після кутового Петрик замкнула м’яч на стійці, але той пройшов повз ворота.

Спливали останні хвилини матчу та незважаючи на ігрову перевагу "Житлобуду-1" забити так й не вдалося. Фінальний штурм воріт - "Житлобуд-2" відбивається. Чемпіонки України поступаються в кубковому фіналі "Житлобуду-2" з рахунком 0:1.